Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


wtorek, 13 grudnia 2016

Bio postaci na polskiej stronie EAH

Ostatnio na polskiej stronie EAH pojawiły się bio postaci naszych nowych bohaterek. A mianowicie :Jillian, Misheel, Farrah oraz Melody. 

Na pierwszy rzut wezme córkę klarnecisty z Hameln. 
 

Czytajc jej bio, moge stwierdzić że jest charakterem robionym na jedno kopyto. Rozumiem że jej pasja to muzyka, ale wplatywanie to w każdy szczegół jej zycia robi trochę paranoje. Rozumiem że ma być muzykalną duszą, ale aż tak? Mimo tego przeczenia w nielubianych przedmiotach, nie ukazuje to że nie myśli / nie interesuje się muzyką 24 na dobę.

 

Tutaj postać tryska barwą charakteru, nie jest robiony on na jedno kopyto jak u Melody. Widać że postać gdyby była cześciej wykożystywana w webisodach porządnie ruszyłaby fabułę. Fajnym faktem jest to że podkochuje się w Tinym. Takie dwie sprzeczności, które ciekawie brzmią. Najbardziej bolaca rzeczą w jej bio jest to że tak jak Melody jej przyjaciółką jest Briar. Jak mielismy nadmiar Apple i Raven to teraz mamy Briar. Po prostu coś cudownego.

 

Postać która najbardziej rozbroiła mnie swoim bio. Jest zlepkiem zarozumialstwa i dziwnych poglądów. Najlepiej widać to w sprawach sercowych. Widac że postać mimo swojego wstydziochania potrafi być dobrym ziółkiem. Posiadać chłopaka na odległość + kłamstwo-tajemnica. Czyż taka miłóść nie przetrwa lata ? W niektórych paragrafach opisu widać na przemian jej gwiazdo-charakter jak i byt buntowniczki. Gdyby Mattel uzył jej też do fabuły zgodnie z tym dziwnym bio webiosdy miały by porządnego kopa. No ale, lepiej twozyć mimozę...

 


I na koniec Farrah. Tutaj widać że postać posiada ogromne serce. Potrafi dla przyjaciółki zrzec się nawet swojej pierwszej miłości. Dodatkowo jej charkter nie jest upierdliwy, a ukazujący osobę z której warto brać przykład. Dodać mogę że niektóre cechy z bio były uzyte w webisodzie.

Co do oceny ogólnej, widac że mattel próbował stworzyć cos normalnego ale mu oprócz Farrah nie wyszło. Najbardziej przesadzononą osobowość ma Meeshell. Tutaj wzrócę uwagę że niektóre arty są rysowane jakby kretką a nie techniką komputerową co brzydko to wygląda na tle innych awatarów. Mam nadzieję że zostanie to jakoś poprawione.


1 komentarz:

  1. Obawiam się, ze te nowe arty juz pozostaną. Bo przecież na lalkach mają arty malowane starą techniką. Kurcze, ale nie dość, że to średniej urody to jeszcze pasuje jak pięść do nosa do innych artów!

    OdpowiedzUsuń