Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


sobota, 22 marca 2014

Księga Legend ,,Ever After High''.

Pojawiła się na stronie emipku ,,Księga Legend'' z EAH. Książka kosztuje 31,49 zł  premiera w Polsce odbędzie się 21 maja (a zakupić ją można już teraz). Na dowód zdjęcie :D


Książka posiada opis : Początek nowej serii książkowej związanej z nową wielką marek zabawek (lalek) dla dziewczynek wykreowaną przez światowy koncern Mattel pod nazwą Ever After High. Znakomity debiut ksaiążek i zabawek w USA obiecuje kolejny hit rynkowy na miarę Monster High Nowa seria książek i nowe lalki nawiązują do światowej klasyki baśni i ich najsłynniejszych i najbardziej lubianych (i nielubianych) postaci, dając im szansę przemówienia do współczesnych dzieci i samodzielnego decydowania o swoim losie, czyli możliwość wyboru między rolą dobrych i złych. Premierze literackiej towarzyszyć będzie uruchomienie przez Mattel polskiej strony Ever After High oraz kampania reklamowa wprowadzająca nowy świat zabawek na polski rynek.

                                  Podoba Wam się ''zapowiedź'' książki ? Zamierzacie ją kupić ?

4 komentarze:

  1. Ja zamierzam to kupić ale bardziej czekam na polskie odcinki 9:

    OdpowiedzUsuń
  2. Już zamówione :)))))))

    OdpowiedzUsuń
  3. Opłaca się Bardziej w Smyku za 30.99zł a z tego co pamiętam w Empiku chyba 34.99

    OdpowiedzUsuń