Przejdź do głównej zawartości
... * Szybkie newsy * ...

Zdjęcia z Toy Fair 2015


Po obejrzeniu SU polubiłam Alistara, ale tu prezentuje się gorzej. Animowany miał płaszcz, a tu zrobili mu koszulę co jest u mnie minusem. Mogliby też się postarać z jego włosami. Bunny coś dziwnego się stało z twarzą, nie jestem pewna co, ale jest dziwne.
Od początku nie byłam przekonana co do lalki Darling, głównie to przez brak tego czegoś z włosów na czubku głowy. Lalka prezenuje się całkiem w porządku, ale uważam, że mogli lepiej zrobić zbrojosukienkę (patrz podstawowa zbroja Erzy z Fairy Tail). U Rosabelli strój jest okropny, zdecydowali by się na dwa przewodnie kolory, a nie takie kolorowe niewiadomo co.
Zgrzyt kolorów, serio mattel za dużo tego paćka. Czerwony? Ok! Fioletowy? Ok! Może jeszcze biały, czarny, złoty i niebieski? Ok!!! Ot tworzenie wyglądu nowych serii. Wiem, że kraina czarów, ale np. strój Maddie basic jest 'szalony', ale też ładnie dobrane i współgrające kolory, a tu? Wolę się nie wypowiadać...
Tutaj zastosowano ciekawy dobór kolorów na włosach fioletowy i źółty/limonkowy, kolory których nazwy zapomniałam, przeciwne czy jakoś tak (czerwony-zielony, niebieski-pomarańczowy, fioletowy-żółty), lubię jak są razem zestawione. Tu nie przesadzili z kolorami.


To tyle? Na razie tak. Jak będzie więcej to dodam. Pozdrawiam~♥
Miło spędzonych walentynek.
'Baśń Miesiąca' zostanie zawieszona z powodu braku zgłoszeń.
Poczekam, aż będziemy mieć więcej (ok. 50) obserwatorów i wtedy ją wznowię.Komentarze

  1. Coś Wam kiepściutko idzie na tym blogu. Nie ma za wielu komentarzy. A poza tym to już dawno pojawiły się nowe lalki w pudełkach nowy wygląd strony EAH i reklama lalek SU.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz