Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


sobota, 19 grudnia 2015

Kosmetyki z Uroda

W dzisiejszym poście pokaże wam komuś znane lub nie znana kosmetyki z Apple i Raven od marki Uroda. W sam skład wchodzi 4 rodzajów produktów. A mianowicie jest to perfumy, woda perfumowana, szampon i dezodorant.

EVER AFTER HIGH APPLE WHITE EVER AFTER HIGH RAVEN QUEEN

Na samym początku zaprezentuje wam perfumy. Co do samych butelek mogła być inna dla Raven, bo do Apple ona bardziej pasuje. Co do zapachu perfum , raczej go nie zdradzę bo na stronie nie pisze. Jeśli chodzi o pudełko, dla mnie jest dopracowane. Pewnie perfumy będzie można wyjąć poprzez wysunięcie ze środka pudełka z flakonikiem. Cena perfum to 23.99zł.

Tutaj mamy dwa szampony. A dokładnie szampono - żele pod prysznic. Apple jest o zaoachu ananasowo-jablkowym natomiast Raven jest o zapachu wiśniowym. Brdzo podobaja mi się arty bochaterek.Tutaj natomiast mamy dwa dezodoranty. O zapachu nic wspomniane nie jest. Co do samych opakowan, nadal wszystko jest w kolorystyce czerwono - fioletowej. Szkoda że napis jest ten sam na dwóch opakowaniach. Mógłby by być inny dla Apple i inny dla Raven.

I ostatni produkt to woda perfumowana. Też nie wiadomo jakiego zapachu. Pojemność ich wynosi 50ml. Arty bohaterek przypadly mi do gustu. Ale gdybym miała wybrać tylko jeden spośród nich był by to Apple.

Pod tym linkiem zamieszczam sklep z możliwością nabycia owych kosmetyków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz