Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


poniedziałek, 7 grudnia 2015

Kto pojawi się w DG + Ubieranka Jester


Witam , w dzisiejszym poście pokaże wam screena z obsadą i występującymi postaciami w zapowiadanym nowym filmie Dragon Games. Jest on w języku hiszpańskim. 


Aby zobaczyć dokładnie klikać na obrazek. Tak jak widać pojawi się kilka nowych postaci. Jedną z nich jest mama Apple. Szczerze, zawsze chciałam zobaczyć jej mamę. Mam nadzieję że się nie zawiodę jej wyglądem i charakterem. Dalej możemy zobaczyć że pojawi się Farrah. Jest to dla mnie miłym zaskoczeniem, tym bardziej może być ciekawie bo w filmie wystąpi też Fay co może dać nam konflikt postaci . Jak wiadomo też wystąpią leśne wróżki , czyli jednym słowem połowę filmu będzie zawróżkowane >.> Widzimy też że na screenie widnieje imię Mirrie, może to być Mira lecz pewna nie jestem. Dalej mamy tajemniczą postać pod tytułem Ranna. Czyżby to była siostra Cerise? Powątpiewam w to ponieważ jej imię brzmi Ramona chyba że też tak jak u Miry jest to zmienione imię dla danego kraju jak imię mamy Apple. Ze znanych nam postaci wystąpią:
 • Apple
 • Raven
 • Faybelle
 • Dexter
 • Cerise
 • Madeline
 • Briar
 • Ashlynn
 • Lizzie
 • Poppy
Co ciekawe na liście z dubbingiem nie ma Darling i Holly.
Teraz czas na grę. Gra wyszła dawno, ale napiszę o niej. Jest to kolejna ubieranka z rzędu od StarSue. Tym razem mamy zaszczyt ubierać Courtly. Niestety powtórzę się, ale nie lubię starego typu ubieranek. Jakoś ciuchy są dla mnie oklepane. Ale omijając ten fakt, najlepiej wyszły dla mnie bluzki i spodnie/spódnice. Włosy też jakoś ujdą. Najmniej podobają mi się sukienki, może to przez kolorystykę. Na dole link do ubieranki.


Kolejną zapowiadaną ubieranką będzie Darling z DG. 


Tak prezentuje się screen. Można stwierdzić że zapowiada się dobrze, mam nadzieję że się nie zawiodę.


Teraz sprawy organizacyjne, obiecywałam czasy temu że zrobię konkurs. I mam powoli to zorganizować. Wyśle że dobrą tematyką konkursu będzie zima. Myślę o tym by był to konkurs plastyczny albo pisemny. Czyli wierszyk i rysunek. A nagrodami jak mi się uda będą kody do pełnych wersji gier czyli podstawowej i Tea party dash z google play. Mam nadzieję że by mi się udało uzgodnić z programistami o udostępnienie kilku kodów które po wygranej trafią do zwycięzców na ich konta w sklepie play. Uruchomię od dzisiaj ankietę gdzie wybierzecie jaki konkurs chcecie. Inne sugestie proszę pisać w komentarzu. Każdą przeczytam i rozpatrzę.

Teraz troszkę z innej beczki. Może trafi się osoba która kiedyś zgrywała film z dekodera cyfrowego polsatu. Piszę to dlatego że mam nagrane dwa filmy WtW i SU i chce je wreszcie na YT wrzucić. Mam nadzieję że ktoś się znajdzie i mnie bynajmniej naprowadzi jak to zrobić. Prosiłabym w tej sprawie o komentarz pod postem. Dziękuje.

5 komentarzy:

 1. Może ten film w czymś ci pomoże. Mam nadzieję, że tak ^^
  https://www.youtube.com/watch?v=bIssgxbShZk

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze udało mi się wyszukać coś takiego

  "Filmy można zgrać podłączając dekoder pod komputer przez kartę telewizyjną,tylko film się zgrywa tak długo jak leci film,ale ważne że można przegrać."

  Niektórzy twierdzą, że można zgrać puszczając zapisany film z dekodera i to co leci nagrać na DVD. Jeśli oczywiście je masz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za pomoc:) Tak czy inaczej czeka mnie zakup nagrywarki plus kabel.

   Usuń
 3. ubieranka Darling już jest na starsue

  OdpowiedzUsuń