Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


piątek, 22 lipca 2016

Kolejna zapowiedz Epic Winter

Dzisiaj na YT EAH zostały opublikowane a raczej opublikowana zapowiedz (lub urywek z filmu) Epic Winter. Na dole łapcie polską wersję.


Po nieszczęśliwej próbie obudzenia przez Daringa Apple, Blondie próbuje wydusić "z parki" ich odczucia a nawet jakieś szczegóły na temat "faila". Jak widzimy Apple i Daring nie za bardzo chcą się wypowiadać na ten temat, wiec złotowłosa odpuszcza sobie dalszy wywiad. Dodam tylko że urywek filmu jest nudny, i trudno coś mi o nim sensownego napisać. Po prostu zwykły wywiad kończący się niepowodzeniem.

A żeby pusto w notce nie było, dam wam jeszcze link do ubieranki z Crystal. Co do samej ubieranki jest ciekawa. Znalazłam dużo ciekawych ciuchów, lecz z dopasowaniem było już gorzej. Sukienki najwięcej ratowały,  fryzury były ciekawe a dodanie okularów i biżuterii był dobrym pomysłem którym wykorzystałam w stylizacji na górze.5 komentarzy:

  1. Mam nadzieję, że Daring nie jest tym księciem Apple, bo według mnie bardziej pasuje do Lizzie.
    Alreya nie potrzebujesz może redaktorki na bloga? Chętnie bym ci pomogła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń