Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


piątek, 1 lipca 2016

Zwiastun filmu Epic Winter

Tak jak w tytule wczoraj pojawił się zwiastun filmu epic winter. 


Zacznę od tego że postaci w wersji animowanej wyglądają cudnie, oprócz Apple. Jakoś u niej kolory mi nie pasują, są za mocne. Dalej mamy to że widzimy Fay w wersji zimowej ! Dużo osób podejrzewa że to właśnie ona będzie wersją exlusive walmart. Inni natomiast twierdzą że jej ubiór za bardzo jest kopią Apple żeby na exlusive zasługiwał. Jeśli o mnie chodzi to chciałabym taką exlusivną Faybelle. Dalej mamy Daringa przemienionego w bestię. Szczerze, to świetnie on wygląda. I sama scena jest śmiechowa, coś mi się wydaje że znowu Daring będzie ofiarą losu tak jak to było w Smoczych Igrzyskach. O i najważniejsza rzecz, w filmie duzą rolę będą grały postacie, które ostatnie czasy nie miały zbytnio nic do powiedzenia oprócz Ash i częściowo Rosy. 
Dodam jeszcze że czekam na film z utęsknieniem, bo zapowiada się czarystycznie ! Wreszcie w centrum uwagi nie będzie Raven i Apple, no i odżyje nasza Blondie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz