Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


sobota, 1 października 2016

Kolejne ubieranki od SS

Dzisiejsza notka będzie nawiązywać do ubieranek od SS. Niestety będzie to też ostatnia notka z ubierankami od nich. Dlaczego? Umówmy się że SS od dawna straciło swoją magię i ubieranki z EAH są tak monotonne że piszę już to samo pod każdą recenzją. Mimo to zmognę się ten ostatni raz i coś naskrobię by nudy na blogu nie było.Jak wam wiadomo lub nie Duchess to moja ulubiona postać z EAH. Oczekiwałam że znajdę coś ciekawego, niestety tak się nie stało. To też uświadomiło mi że najwyższa pora skończyć recenzjować od nich ubieranki z wiadomego powodu.  Co do ubieranki, jest typowo nudna. Rzeczy powtarzają się z jej poprzednich ubieranek, jedynie akcesoria coś ta dają. Najbardziej dobiła mnie niechlujność przy głównej kreacji, a mianowicie sukience. Wzory były nałożone na linie konturu sukienki co udowodniło jak bardzo tworzą już ubieranki na odwal. Na górze jak zawsze moja stylizacja.

Ocena: 6/10Teraz czas na Jillian. Tutaj jest lepiej ale oprócz jej orginalnego stroju reszta ciuchów to kopia z innych ubieranek. Niby miałam w czym przebierać ale kolorystyka leżała tu bardzo. Na górze moja kreacja która bardzo mi się podoba. No i dzięki niej bardziej spodobał mi się wygląd Jill.

Ocena 7/10

 Jako że od jutra zaczynam nowy okres w moim życiu, czyli studia będę mieć mniej czasu na boga. Mam nadzieję że druga redaktorka coś wam uskrobie. Co do mnie, jak wiadomo miałam prowadzić drugiego bloga. Ktoś kiedyś się o niego zapytał. I on będzie tylko z powodu braku tabletu mam brak możliwości dokonania szablonu jak i na tego bloga. Tablet też przyda mi się do toutriali, bo będę prowadzić kurs rysunku który zawsze chciałam. Prace kiedyś zamieściłam na tym blogu. Co do tego bloga, jak tylko zarobię to sprawię sobie tablet i zmienię szablon. Muszę też pouzupełniać zakładki. Na pewno zacznę od magazynów i lalek. A zakładkę postacie uzupełnię dopiero jak nabędę książki bym mogła bardziej rozpisać się o postaciach. Myślę też o nabywaniu książek z zagranicy by było wiecej inforamcji w opisach o postaciach. Co do pamiętników, będą na 100% tłumaczeniami angielskich. Moja przyjaciółka będzie na filologii angielskiej to ją zwerbuje do korekt w tłumaczeniach.  Co do pytań, myślę o asku. Poki co czekam na wyniki ankiety. 


1 komentarz:

  1. Super blog, w wolnej chwili zapraszam wszystkich do siebie :) bajkiboom.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń