Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


poniedziałek, 6 czerwca 2016

Ah te odcinki ...

Jak ostatnio można zauważyć Mattel nie dba o chronologie w odcinkach. Na oficjalnej polskiej stronie EAH mieliśmy kilka tygodni temu odcinek z Niną gdzie na YT ukazał się odcinek z Melody. Ciekawostką było to że tylko w kilku językach. Mimo to pofatygowałam się poznajdywać odcinki w języku polskim i je przy okazji zrecenzować.


Zacznijmy od odcinka gdzie nigdzie nie można znaleźć polskiej wersji. Jakimś cudem jest on przed odcinkiem z Niną. Mimo to nie dostajemy do niego polskiej wersji. Sam odcinek jest bardzo muzyczny, chętnie włączałam go kilka razy ze względu na nią. Sam pomysł na fabułę przypomina mini musical. Jakaś odmiana od prostoty jaką serwuje nam co 2 tyg. Mattel w odcinkach. Odcinek miał zamiar zaprezentować nam postać Melody, i szczerze nie zrobił to wcale. Nic nowego się nie dowiedziałam. Jedynie mamy tu upewnienie że jest ona dobrym DJ'em .
Sam odcinek oceniam na 7/10


To jest odcinek który serwuje nam starą czołówkę. Taka odmiana. Co do samego odcinka jest bardzo fajny. Głównie chodzi o fabułę która mam nadzieję zostanie dalej pociągnięta. Zauważyłam tez że na siłę wpychają Rosę w każdy odcinek by do Epic Winter jej osoba była bardziej rozpoznawalna. Moim zdaniem jeszcze bardziej przedstawiają ją jako bez-charakteru kołek. No ale cóż zrobić. Co do samej Niny, jest godną uwagi postacią, odcinek fajnie ją przedstawił i nawet dużo o niej powiedział.
Co do samego odcinka 9/10

   

4 komentarze:

 1. Nadal ciekawi mnie dlaczego nie dodano odcinka po polsku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również. :?

   Usuń
  2. Może w aplikacji na tablet w dziale odcinki jest po polsku. Muszę sprawdzić, ale jestem zawalona nauka na zawodowy...

   Usuń
 2. Niestety, na aplikacji nie ma nawet odcinków wydanych po DG.

  OdpowiedzUsuń