Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


wtorek, 28 czerwca 2016

Kiedy nowy magazyn? + Odcinek po Polsku z Melody

Na początek przepraszam za nie pisanie notek systematycznie ale walczę z routerem o lepszy internet więc jak tylko jest on ok to zaczynam pisać. Nie przedłużając zaczynam od magazynu.


 Tak jak widać na powyższym screenie magazyn ujrzymy już 26 sierpnia. W tym samym dniu mamy też wyniki z poprzedniego numeru magazynu. Przypomnę też że prace konkursowe wysyłamy do 25 lipca . 

Teraz czas na ocenę polskiej wersji odcinka z Melody.


Odcinek już kiedyś oceniałam. Wydał mi się bardzo fajny... dopóki nie obejrzałam go z polskim dubbingiem. Nie to że mam coś do polskich głosów, ale głos Melody jest podobnie brzmiący do Ramony przez co miałam wrażenie że to właśnie Zła Wilczyca mówi daną kwestie. Zauważyłam też że sposób Córki Pipera jaki wyraziła się o myszce jest lekko "wulgarny" oceniając pod kontem bajki dla dzieci. O reszcie zdania nie zmieniam.2 komentarze:

  1. Mi też coś nie pasiło z głosami... Nie pamiętam dokładnie, bo widziałam to już dość dawno. W każdym razie Melody ma głos zbyt podobny do Raven, wg mnie. I Rose i Justine (była tam Justine?:)) też były jakieś nie takie...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ogólnie to Rosy i Maddie nie dało się zrozumieć, tak belkotaly że nie sposób opisać.-.- Co do Justine , nom byla tam :)

      Usuń