Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


sobota, 25 czerwca 2016

Statystyka bloga

 Witam,

Po bardzo długiej nieobecności przychodzę do was z notką.  Jako że obiecałam że na moją rocznicę na tym blogu zrobie statystykę bloga tak więc ją daję. Zaczynamy.

Na początku wspomnę że na blogu jestem od 5 czerwca 2015r. Adminką zostałam miesiąc po bo ok. 24 lipca. 
Co do samego bloga to miewa się to tak.
Na czas dzisiejszy postów na blogu jest 597. Moim zdaniem to całkiem przyzwoita liczba, ale patrząc teraz na mnie i moje pisanie to wypada słabo. Często przez brak internetu wpisy pojawiają się rzadziej, często przerwy są bardzo duże i przez to spada statystyka wejść dziennych. Obiecałam sobie że będę bardziej nad tym panować poprzez szukanie chętnych redaktorów na staż.  


Dalej mamy nasze szanowne zakładki. Tutaj był jakiś pomysł ale z realizacją już ciężej. Może teraz póki pracy nie znajduję się za to wezmę. Głównie najwięcej pracy będzie przy pamiętnikach , lalkach i opisach postaci.

I tutaj kolejne statystyki.

Tutaj natomiast mamy z czego korzystacie by przenieść się na stronę. Oczywiście w czołówce mamy google.Dalej jest domena która zauważyłam że ostatnio szwankuje.Na samej końcówce mamy wykop, nie wiem po co tam by był ten blog ale ok. oraz nk.pl z którego nie korzystam, a widzę tu że został blog wspomniany na tej grupie troszkę. Widze tu blog dollection który ma coś wspólnego z naszym blogiem ale jest po czesku i nie sądzę by Czesi coś rozumieli z naszego języka...

Tutaj mamy jakie tagi wpisujecie w google. Tagi (słowa kluczowe) mnie nie dziwią. 

Tutaj mamy z jakich krajów ludzie wchodzą na witrynę.  Widząc to myślę że wchodzi na bloga również Polonia (tu: Niemcy, Wielka Brytania, Stany), ale mi się trochę ta Kenia nie zgadza...
Dalej mamy z jakiej przeglądarki korzystacie, tutaj przewaga jest chrom'u , ale ja przyznam się bez bicia wolę poczciwego firefoxa na win, a chrom'a w tablecie.


No i na końcu systemy operacyjne, oczywiście przeważa zakorzeniony po wieki wieków Windows i android. 

Mam nadzieję że notka się spodobała, jeśli macie pytania odnośnie statystyk lub czego kolwiek dotyczące bloga można śmiało pytać ja odpowiem.

2 komentarze:

  1. Trzymam kciuki za bloga, aby cały czas się rozwijał ^^

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo ;) Mam nadzieję że mi się uda ;)

      Usuń