Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


wtorek, 28 października 2014

Zdjęcia Promocyjne playsetu: ''Book End Hangout Beanstalk Bakery''

Jest to drugi zestaw, o którym już dzisiaj piszę :) Czy jest gorszy, czy lepszy to ocenię później. Najpierw pokażę Wam zdjęcia tej cukierni/ piekarni:


Pierwsze zdjęcie obejmuje całość zestawu jak i lalki korzystające z niego. Zauważyć od razu można stolik, przy którym siedzi Blondie... szkoda tylko że brakuje tu krzesła dla stojącej obok Cerise :( Innymi równie rzucającymi się w oczy rzeczami jest menu (przyznam, że jest bardzo interesujące) i witryna, za którą są jakieś ciastka.

Na następnym, drugim zdjęciu również jest stolik. Na nim filiżanka kawy, kawałek ciasta, kubek oraz laptop. Z trzeciego zdjęcia możemy wywnioskować, że stolik jest otwierany i do środka można schować akcesoria.


Kolejne zdjęcie przedstawia stolik z jednym krzesełkiem :) Tym razem widzimy trochę więcej akcesoriów na stoliku (za pewne to te, które na pierwszym zdjęciu były za witryną). Więc... co do tego zdjęcia za specjalnie wypowiada się nie będę, bo nie podoba mi się brak drugiego krzesła. A oprócz tego jakoś nie ma tutaj nic specjalnego. W przeciwieństwie do następnego zdjęcia :) Niesamowicie podoba mi się pomysł z menu-latarnią. Efekt jest na prawdę świetny ^^


Tutaj mamy wcześniej już wspominaną witrynę i jej zbliżenia. Uważam, że mimo tego iż jest dość mała (mam na myśli szerokość) to podobają mi się wzory zamieszczone na ''szkle''. Dodają tu tego bajkowego charakteru.

Jedno z ostatnich zdjęć mówi nam o pewnym pozytywnym szczególe. Karty menu będzie można wymieniać, dlatego mam nadzieję że nie będą one już gotowe. Tylko sami będziemy mieli możliwość jej uzupełnienia.
Co sądzicie o tym zestawie ?

5 komentarzy:

  1. Wolę zestaw obuwniczy Ashlynn, mniej w nim nie dopracowan, za to podoba mi sie meni ^&^ dlaczego Samary nie ma tak dlugo? Od 7 dni brak znaku zyciu

    OdpowiedzUsuń
  2. mało rzeczy jak na zestaw

    OdpowiedzUsuń
  3. Kiedy i gdzię będzie można te meble kupić?

    OdpowiedzUsuń