Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


niedziela, 21 lutego 2016

Nowa książka + Trochę z MH + Panna Page

W dzisiejszej notce pokażę wam okładkę z nowej książki od Suzanne Selfors. Książka będzie poświęcona siostrą O'Hair. Nie wiadomo nic o fabule, bynajmniej nic nie znalazłam. Nie wiem też kiedy książka będzie w sprzedaży zagranicznej.  Wiem tylko że jest to już 6 książka wydana przez tą panią. Co do okładki to bardzo mi się podoba. Jest moim  zdaniem bardziej dopracowana od pozostałej 5-tki. Sam wyraz twarzy sióstr jest przyjemny dla oka. Spodobało mi się też tło za pannami. Szkoda że żadna Polska firma wydawnicza nie chce wydać tych książek.

 

Dalej mamy screen z nowego filmu MH. Jak widać znowu mattel zaskoczył nas elementami z EAH. Oprócz tego plakatu za Toralei mamy też scenę jak kotołaczka poszukuje imprezy i wchodzi do piwnicy. W tedy po jej prawej stronie widzimy lustro. Niby nic, ale po paru sekundach w lustrze pojawia się zła królowa. 

 Może ktoś widział , może nie. Mimo to wstawiam. Tutaj mamy screena z filmu Ceremonia Dziedzictwa. Jak widać mamy prawie do kolan ukazaną naszą Brooke. Oglądając film nie zauważyłam tego momentu. Dziewczyna dziwi się, lub przygląda. Lecz nie mogę skojarzyć żadnego momentu w filmie gdzie by ten screen pasował.

 


Przepraszam wszystkich co czekali w sobotę na film. Niestety mam problemy z łączem i gdy przesyłam film na YT automatycznie po 3% mi zrywa łącze. Mam nadzieję że dzisiaj lub w najbliższym czasie uda mi się wstawić.  Przypominam też o rekrutacji na redaktora bloga. Można się zgłaszać pisząc do mnie na aleyrasan@hotmail.com

2 komentarze:

  1. Nie wiem czy Brookie pojawiała się do kolan, czy to tylko jakieś odbicie... Trudno stwierdzić. Logo EAH niejednokrotnie pojawiało się w dłuższych animacjach w lustrach i innych rzeczach ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy za 4 część WtW <3

    OdpowiedzUsuń