Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


wtorek, 19 kwietnia 2016

Ubieranka Ramony + Troszkę info o blogu

Dzisiejsza notka będzie bardzo krótka ze względu na to że boli mnie głowa od dwóch dni i nadal nie wiem skąd przyczyna bólu.


 
Więc dzisiejsza notka będzie o ubierance, a mianowicie Ramonie. Całość ubieranki oceniam na pozytywnie ale ze względu na to że jest to nowa postać, no i nie mają z czego kopiować ciuchów. Najgorzej moim zdaniem wypadła im zakładka z fryzurami. Ogólnie ta zakładka to istna tragedia. A najlepiej wypadły pozostałe bo nowości jest wiele i jest w czym przebierać. Na górze moja stylizacja i link do ubieranki. 
Całość oceniam na 8/10

Dobra a teraz troszkę o blogu. Jako że na blogu ma być nowy szablon, będą za niedługo problemy techniczne mam nadzieje że chwilowe z blogiem. Może wreszcie uda pouzupełniać mi się zakładki. Ogólnie myślę też nad tym by zarabiać na blogu, i mieć współprace z mattelem by dawał kody do gier w ramach partnerstwa. Jeśli się uda to konkursy będę robić co miesiąc - dwa byście mieli pożytek z tych okrojonych do fulla gier. Za niedługo będę też prowadzić swój osobisty blog, gdzie będę prowadzić kurs rysunku. Oczywiście na blogu będą też inne notki, więc to będzie typowy prywaciarz. Jedeną notkę z kursu zrobię na próbę tutaj byście ocenili czy coś z tego wyjdzie. A i jutro lub pojutrze wstawię wam statystyki z tego bloga jak i YT byście się trochę pobrechtali lub zobaczyli jak to funkcjonuje.


1 komentarz:

 1. Uważam, że tej ubieranki nie powinni robić tak wcześnie, ponieważ nie wiemy za dużo o charakterze Ramony i niebardzo wiedzą jakie dać jej ciuchy... :/ Oceniam 5,5/10
  Fajnie gdybyście współpracowały z mattelem :) gdyby były konkursy ;) Wiadomo, że nie będzie łatwo nawiązać z nimi kontaktu
  Fajnie, że będzie nowy szablon :) Niemogę się doczekać!
  Co do Twojego prywatnego bloga chętnie poczytam o Twoich zainteresowaniach i może (raczej...) się czegoś nauczę, moje umiejętności rysowania nie są zbyt rozwinięte... xxD
  Miło, że tak angażujecie się w wygląd bloga :) I chcecie nawiązać kontakt z mattelem oraz chcecie zacząć konkursy dla nas co jest bardzo miłe... :)

  OdpowiedzUsuń