Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


piątek, 2 października 2015

Nowy odcinek + kilka informacji na temat bloga


Wczoraj na oficjalnym instagramie  EAH zamieściło screena z nowego dzisiejszego odcinka który pojawi się za parę godzin.


Jak widzimy u góry, na screenie jest Cupid z Heartstruck. Dla mnie wersja odcinkowa Cupid wygląda słodko i bardzo mi się podoba. Mam nadzieję że odcinek będzie udany bardziej niż poprzedni który mimo Duchess i Fay mnie nie zauroczył.

Ankieterzy zadecydowali że zakładki na bloga mają wrócić. Tak więc uczynię. A jakie zakładki wróca ? Oto moja lista propozycji:

 • Lalki
 • odcinki
 • książki
 • pamiętniki
 • obrazki bez tła.
Co do ostatnich dwóch to nie wiem czy dam sobie z nimi radę. Bardziej z końcową propozycją wiążę sukces niż z drugą od końca.

Administratorka Lizzie sama usunęła się z listy adminów. Widocznie wasze podejrzenia były prawdziwe, albo nie zniosła waszego "hejtu".

Komentowanie jest teraz wyłącznie dla osób posiadających konta w serwisach społecznościowych takich jak : google+ , wordpress, openID itp.

2 komentarze:

 1. Będziesz wstawiać na bloga wyniki z magazynu? Od zakończenia konkursu cały czas niecierpliwie ich wyczekuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie też, jak tylko się pojawią to wstawię link do nich ze względu ze są tam nazwiska a może ktoś nie życzy sobie ujawnienia nazwiska.

   Usuń