Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


piątek, 30 października 2015

Nowy odcinek + powieść Countr


W tym poście zrecenzjuje nowy odcinek oraz zobaczymy co mattel wymyślił z Jester.Zamiast spodziewanego się przez wszystkich odcinka z Jester mamy odcinek z Alistarem i Bunny. Odcinek opowiada nam o pierwszym pocałunku naszej kochanej parki. Odcinek dla mnie bardzo zabawny , Kitty z Narratorką świetnie się spisują jeśli chodzi o sprzeczki. Bunny i syn Alicji wypadli bardzo uroczo. Aktualnie jest to mój najulubieńszy odcinek.


Dużo osób spodziewała się odcinku z Country. Niestety mattel postanowił zrobić nam niespodzianke. Dzisiaj pojawiło się głosowanie. W głosowaniu decydujemy jaka ma być opowieść Country.


Aby zaglosowac kliknij Tutaj. Jak widać na powyzszym zdjęciu mamy do wyboru pięć kart. Obojętnie na ktora kliniemy po zaglosowaniu przejdzie nam do powyższego screena. Jeśli korzystasz z tabletu lub komórki aby przejść do następnego glosowania musimy przesunac palcem po ekranie z prawego na lewy brzeg. Niestety na komputerach stacjonarnych możemy zastosować tylko raz. Komórek i tabletow ta blokada nie dotyczy.


To zacznijmy od glosowania na ulubione miejsce Jokerki. Do wyboru mamy to co powyżej. Ja wybrałam kino muliczar. Moim zdaniem dobre miejsce do wykonania jakiegoś przekretu. A dodatkowo widzimy Kitty i Sparowa więc będzie coś się dziać przy takim składzie.


Kupmela od serca... Jedynie co mi tu pasuje to Duchess. Najbardziej z nich jest psotna a po drugie wybralam też kino a jak wiadomo screen z kina pokazuje dwóch psotników wiec będzie pasować.


Tutaj mamy zajecia pozalekcyjne. Wybrałam krykieta. Jakoś najbardziej mi do niej paduje.


O to mi się podoba najbardziej. Tu wybieramy który chłopak będzie jej się podobał. Niewiem co by miała wspólnego z Hamptym , ale gdyby bicie jej serca miało wybrać pośród Sparowa a Alisteira to wybrałabym obydwoch. Jeden i drugi mi pasuje. Sparow jest psotny i by widziała w nim bratnia dusze, a gdyby bujała sie w Alistarze to by mogła dokuczac Bunny. Ale pewnie wygra Sparow.

Co myślicie o glosowaniu i nowym odcinku ?6 komentarzy:

 1. Courtly*, zaista fanko EAH...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem każdy może się pomylić

   Usuń
  2. Ale jako fanka EAH powinnaś wiedzieć, jak BRZMI i PISZE się to imię. No i może wypadałoby poprawić post?

   Usuń
  3. Do fanki mi daleko... Ale na pewno poprawie jak dosiade się do lepszego sprzetu .

   Usuń
  4. To po co prowadzisz bloga skoro nawet nie jesteś fanką? To nawet sensu nie ma.
   A błąd w jej imieniu nie jest twoim pierwszym. Sprawdź pisownię danego imienia skoro pewności nie masz.

   Usuń
  5. Wiesz, to jest blog z newsami i ciekawostaki o EAH. A ja lubie w takim czymś szperac. I to mi właśnie w pisaniu tego bloga najwięcej frajdy sprawia. Drugi plus to to że mam kilka lalek, a lalki z tej serii są cudowne. Nie jakaś fikuśna Barbie bez polotu.
   Co do błędów w imieniach, właśnie czesto mi się zdarza. Przepraszam , nastepnym razem będę sprawdzać pisownie.

   Usuń