Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


niedziela, 4 października 2015

Zdjęcia promo nowych lalek


Tak jak w tytule, dzisiaj bedzie recenzja nowych Basic'ów. Więc zaczynamy.


Farrah Goodfairy


 Pudełko nawiązuje do re-editów Rosabelli i Darling. Jednym słowy pudełko bez polotu i niepasujące do postaci. Poza lalki w pudełku jest troszkę dziwna, chyba twórcą chodziło o pozycje "w locie". Mimo to wyszła jak by ją coś połamało. Art dziewczyny jest cudowny, ciekawe jak wygląda cały. 

 Tutaj mamy zdjęcia całej lalki. Sukienka jest cudna, kolor skóry już nie. Okropnie się gryzie z resztą co moim zdaniem oszpeca. Buciki są urocze, jeśli są tak przezroczyste jak na promo to mattel wykonał kawał dobrej roboty. Zdjęcia są za bardzo Photoshopowane przez to trudno dostrzec u niej fioletowe pasemka we włosach. Dodam też że lalka ma ciekawy krój sukienki. Elematny takie jak różdżka i skrzydełka są dobrze wykonane, matowy plastik elementów bardzo dobrze tutaj pasuje.


 


Melody Pipper


Patrząc tak na to pudełko zastanawiam się gdzie tu jest znak przynależności do Royalsów czy Rebelsów.  Widocznie Mattel uznał że to jest zbędne. Co do pozy lalki w pudełku, zastanawiam się co się stało z jej włosami. Są jakoś dziwnie podpięte do góry. Art postaci jest ładnie wykonany, i też postać na nim się uśmiecha.Tutaj mamy całą naszą Melody. Lalka ma cudny kolor skóry, nie jest za ciemny . Nie jest za jasny. Podoba mi się pomysł z tatuażem na nodze. Elementy jej stroju są bardzo z detalizowane, ale tylko torebka przypadła mi do gustu. Lalka ma też cudny wygląd twarzy. Taki spokojny, a zarazem tajemniczy.

Justine Dancer

 

Tutaj co się rzuca to zmiana koloru krawacika u lalki z czarnego na róż. Mam nadzieję że zostanie różowy. Oprócz tego art lalki nie różni się od poprzednich. Pierwsze co napisze to że jej sukienka to tragedia. Najbardziej biała siateczka która w ogóle nie pasuje do całokształtu.  Kolejnym rażącym elementem jest pomieszanie złota z srebrem. Przez co tworzy się w jej stroju chaos. Jedynym udanym dla mnie elementem są jej buty, bardzo mi się podobają.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz