Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


wtorek, 10 maja 2016

Troszkę ubieranek + info o blogu

Witam, pamięta mnie ktoś jeszcze? Jeśli tak to dobrze , jeśli nie to powiem że jestem adminką tego bloga i na szybkiego wracam po pierwszych maturach.Nie przedłużając zaczynam od ubieranek.


Na pierwszy rzut idzie ubieranka z małą syrenką. Zacznę od tego że tło psuje całą ubierankę. Przez to wszystko się zlewa. Kolejną rzeczą jest to że ciuchy nie są zbyt powalające na kolana. To co widać u góry jest moim zdaniem najbardziej znośne. No i oczywiście jak przy każdej recenzji ubieranki na screenie widać najlepiej podobającą mi się zakładkę.
Całość ubieranki oceniam na 5/10


Kolejny niewypał moim zdaniem to niedawno wydana ubieranka Ashlynn z EW. Jakoś nie podobają mi się tła zastosowane w ubierankach tej serii. Są za ciemne. Co do samych ciuchów, to gorszej kolorystyki nie dało się chyba wymyślić, nie dość że ciuchy ciemne to jeszcze ciuszki. dodam do tego że kolor włosów Ashlynn jakoś jest nie jej....
Całość oceniam na 5/10


O.K. jako że jeszcze czekają mnie kolejne egzaminy dzisiejsza notka jest na szybko i powiem co dalej będzie się z blogiem działo. Może już za niedługo ujrzycie wreszcie nowy wygląd bloga. Ta kolorystyka co jest aktualnie będzie ona w 100%. Szablon będzie z Apple... Mam nadzieję że fani Raven mi wybaczą. 

Dalej mamy to że nagrałam 3 cześć smoczych igrzysk... i wstawię ją środa, czwartek lub piątek ostatecznie. A jeśli nie to sobota niedziela. Na pewno będę aktualizować ten post jak już wstawię na jutjuby. 

Dalej miałam wam pokazać jak rysuje i wy ocenicie czy warto zrobić kurs rysunku. Ostrzegam że kurs będzie na prywatnym blogu nie tutaj bo tu są same informacje !!! Na dole moje wypociny:

Trochę źle mu "przód" narysowałam więc musicie wybaczyć.

 
Brak detali nie przez lenistwo, ale dlatego że lepiej wykonuje się je komputerowo.
No i na końcu troszkę "mimiki" twarzy.A u góry filmik dla tych co czekali na 3 część smoczych igrzysk :3


5 komentarzy:

 1. Ale ładne rysunki! Dziewczyno masz telent do rysowania;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładne rysunki! Dziewczyno masz telent do rysowania;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to detale dodajesz komputerowo? Ja i elektronika raczej się nie lubimy...:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze względu na pracochłonnośc jak i to że detal na tak drobnym ubranku traci na wartosci. Ale jak mus to i narysuje.

   Usuń