Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Mój nagły powrót

Witam

Tak jak widać nagle wróciłam. Spowodowane tym ze blog umiera i się troszkę do niego przywiązałam. Na początek zacznę że jedna z redaktorek sieka błędami co wyraz i jest to straszne. Rozumiem że można mieć dysleksje, ale dyslektyk i dysortografik wie gdzie postawić przecinek. Jeśli nie znasz ortografii to przesiądź się na przeglądarkę z autokorektą błędów. A co do przecinków, to albo przeczytaj gdzie się je wstawia albo twórz krótkie zdania. A co do samych opisów, język polski zawiera dużo przymiotników więc można się rozpisać.

Co do samego bloga, tak jak widać zmieniłam szablon. Spróbuje jeszcze pomęczyć się z html'em na tym blogu. Mimo prób nadal nie mogę zrobić czegoś ciekawego , bo piłowe komend nie działa. A i jeszcze co do szablonu, nie jest dokończony !

5 komentarzy:

 1. Byłam wcześniej redaktorką bloga i mogę pomóc, bo nie mogę patrzeć jak blog podupada. Niestety nie jestem pewna co do systematyczności, bo odeszłam właśnie dlatego, że nie miałam czasu, a w tym roku jeszcze więcej nauki. ^^;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz jeśli napiszesz raz na tydzień ,,porządną notkę" to jak najbardziej możesz wrócić w progi tego bloga. A na pewno stara redaktorka ucieszyłaby czytelników ;3 Dzisiaj pisałam do Lizzie w sprawie objęcia wszystkich praw do bloga. Zobaczymy czy odpisze.

   Usuń
  2. tyle to dam radę, przynajmniej do końca 1 semestru ^-^ (w tym roku mam egzamin i pewnie wyczerpie ze mnie wszystkie siły D: )

   Usuń
 2. Ja też mogłabym ci pomóc, czas myślę, że znajdę, ale nie będzie go za dużo. Mimo wszystko, zawsze dobrze jak ktoś pomoże w prowadzeniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, nawet tak jak już pisałam do Wenezii że wystarczy notka na tydzień. Jeszcze Lizzie będzie pisać to będziemy mieć komplet redaktorów.

   Usuń