Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Nowy odcinek + Recenzje lalek

Witam,

na początek tego postu chcę oznajmić wam że magazyn Ever After High będzie miał premierę w Polsce 27 sierpnia.

A teraz czas na odcinek:


Jako iż bolała mnie głowa ( Ciśnienie) nie mogłam wczoraj go zrecenzować robię to o 2 w nocy. Tak więc dla mnie odcinek był bardzo pozytywny. Wszystko było takie ' emejzing ' , tak . Ale poważnie podchodząc do odcinka. Najbardziej w nim podobały mi się zabawy męskiej cześci klasy. Tak jakoś dodawały takiego powera. A co do składu klasy, czemu nie było w niej Darling i Dextera ? Nie mówiąc już o Faybelle. No nic, może kiedyś się to wyjaśni.

A teraz czas na opis trzypaku :O tak wygląda skład naszego trzypaku. A oczywiście w skał wchodzą Cerise , Lizzie i Hunter. Nie przedłużając, zacznijmy od ... Lizzie.
A oto w całej okazałości nasza królowa Kier. Wszystko mi się w niej podoba. Jest to moja lalka Lizzie nr. 1 . Szkoda że nie jest sprzedawana pojedynczo bo pewnie bym ją nabyła. Co do wyglądu, najbardziej podobają mi się w niej... no po prostu wszystko.  Po prostu muszę ją nabyć i tyle.


 Tutaj mamy zbliżenie na jej twarz i kilka rzeczy od twarzy w dół. Najważniejsza rzecz dla mnie na świecie to kolczyki od lalek. Ona je posiada ! Kolejną rzeczą jaką wymienię i mi się podoba jest jej naszyjnik oraz czapka. Fryzura też mi się podoba , ale raczej wolałabym dwie kitki lub proste włosy spięte w kucyk.I tutaj mamy jej sukienkę. Taka typowo prosta, lecz dodająca uroku. Kolejna rzecz rzucająca się w moje oczy to pomalowane ręce... Jak ja tego nie nie nawidzę u lalek. Teraz kolej na Cerise. Gdy zdjęcie jest w dobrej jakości to cała mi się podoba. Cały ubiór jest fajnie zrobiony i nic mnie bynajmniej po oczach nie razi. Dla mnie ubiór plus.Tutaj mamy zblizenie na górę lalki. Pierwsze co rzuca sie w moje oczy to naszyjnik. Taki typowo Wiedźmiński xD Kolejną ciekawą rzeczą jest pasek skórzany ( Żaden plastik czysta skaja xD ) .

Teraz czas na Huntera.

Cały tak jakos srednio mi się podoba. W oczy razi mnie jego kaptur do niczego nie pasujący. Czerwień też tu do niczego nie pasuje w sumie ...

 

Zbliżenie na twarz i klatę. Co na początku możemy tu zauważyć to zmiana koloru strzał w futerale . Oprócz tego można też zauważyć że prawie cała bluzo-bluzka jest robiona ze skajowego materiału .

To tyle w tej notce. Podsymowując,  odcinek był średni mimo że mi sie podobał. Lalki z trzypaku sa super, ale bez Huntera.

Dziękuję dobranoc .

1 komentarz:

  1. Ech gdybym nie miała Huntera może bym kupiła, a tak to jak będzie do kupienia Cerise lub Lizzie.
    W kwestii lalek zgadzam się z tobą.

    OdpowiedzUsuń