Przejdź do głównej zawartości
... * Szybkie newsy * ...

Sesja zdjęciowa Cedar Hat-Tascic Party !

Chciałabym w tym poście pokazać wam kilka zdjęć i od razu mówię że w dobrej jakości Cedar Wood Hat-Tastic Party. Jedyne zdjęcia jakie widziałam tej lalki były niewyraźne a teraz mam dla was kilka doskonałych ujęć lalki wraz ze zbliżeniami na kilka szczegółów na przykład na buty to może zacznijmy od fotografii całej lalki.Uważam że lalka prezentuje się bardzo dobrze, mówię to myśląc o ubraniu, które nie ukrywam bardzo mi się podoba, ale najbardziej w całej lalce podobają mi się jej fioletowe i jedna pomarańczowa pasemka na włosach, a cały różowy kapelusz tylko wszystko uozdabnia. Jeśli chodzi o buty to mam małe zastrzeżenie....nie chodzi mi o złote obcasy tylko o buty są one za blade i mieszają mi się w oczach ze skarpetkami. Po prostu oprócz obcasów to już nic więcej nie widać.


Tutaj takie małe zbliżenie na górna część lalki i możemy się bardziej przyjrzeć twarzy. i tak bardziej patrząc na lalkę z tego ujęcia to myślę że czarny kołnierz i rękawki tu nie pasuję tak trochę z nimi ponuro a to jest przecież zwiazane z imprezowaniem prawda ?


Tutaj mamy zbliżenie na dodatki. C tu wiele pisać żadnych zastrzeżń nie mam do nich są moim zdaniem wspaniałe.


No i doszliśmy do ostatniego zdjęcia czyli do nieszczęsnych butów.Jak tak patrze z bliska to mi się nie zlewają ze skarpetkami ale na pierwszym zdjęciu owszem. No i możemy również na obcasach zauważyć wyryte jakieś gałęzie z listkami czy coś podobnego.

Co myślicie o lalce Cedar ?

Komentarze

Prześlij komentarz