Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


niedziela, 25 maja 2014

EAH na sklepowych półkach- OBNIŻKI

Od całkiem niedawna lalki Ever After high zawitały na wielu sklepowych półkach (to już wiecie). Ważne jest to że w dość szybkim tempie bajka dotarła do naszego kraju, no cóż inni myśleli że nastąpi to nieco później. Jednak się mylili. Według mnie twórcy o wiele bardziej przykładają się do wszelkich detali niż w Monster High, to samo sądzę o mebelkach. Kolejną sprawą jest fakt że wszelkie dzieci, które nie mogły posiadać tej upiornej lalki z powodów np, satanistycznych itd.. (dla niektórych wydaję się to śmieszne, ale osobiście znałam jedna osobę, której rodzic był przeciw) teraz takie dziecko spokojnie może doczekać się tej lalki... O co chodzi w tym poście? No głównie o to że mimo szybkiego dotarcia bajki do naszego kraju, nie wszystko jest tak jak powinno być... No tak! oczywiście że się cieszę że możemy już kupić lalki ,,Legacy Day'', chociaż sam odcinek z udziałem tej serii jeszcze się nie pojawił :(
Według mnie to jest raczej zaniedbanie. No bo przyznać trzeba że nie każdy ogląda wersje angielskie, hiszpańskie, francuskie czy inne.. Więc nie do końca wie skąd ta lalka się wzięła a normalnie to odcinki reklamują nowe serie, które się pojawiają. Na prawdę trochę przykry początek   :D  +Teraz ta cudowna wersja. Na sklepowych półkach nowe lalki są już przecenione. Dobra zachęta jak na początek. Dobrze że nie kosztuję 190, tylko 109 złotych.

Co sądzisz o tej przecenie? i innych rzeczach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz