Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


środa, 28 maja 2014

Zapowiedź odcinka z siostrami O'Hair

Dosłownie kilka sekund temu napisałam wam o odcinku Hiszpańskim a tu już mam dla was nową cieplutką nowinkę. A mam na myśli zdjęcie sióstr O'Hair w odcinku + karty w dobrej jakości Poppy i Holly + ich oficjalne zdjęcie promocyjne. Dodatkowo w ramach mojej promocji chciałabym również pokazać wam kilka zrzutów ekranu sióstr na nowego odcinka, który pojawi się 10 czerwca to oczywiście potwierdzone. No to może zacznę od kart w dobrej jakości co wy na to ?


Karta Poppy z pięknym rebelsowskim stylem...teraz chciałabym w zestawie pokazać wam biografię naszej Poppy. Czyli krótko mówiąc elementy drugiej strony, ale od razu mówię że nie mam ich wszystkich...

Data urodzenia: 19 czerwca
Znak zodiaku: bliźnęta
Ulubione jedzenie: Grillowany kurczak: nie ma nic lepszego!
Cytat: od tej pory byłam w cieniu, ale teraz jestem gotowa, aby napisać własną historię długo i szczęśliwie.
Najlepsza przyjaciółka: Poza moją siostrą Holly ? Ashllyn Ella. Obie pracujemy w Village Book End i po tym spędzamy czas razem.

Uwaga: tekst pisałam ręcznie...

Teraz czas na Holly kartę:


No i karta z royalsowskim stylem...niestety ale nie znalazłam w swych źródłach żadnego elementu poza tymi dwoma...

Data urodzenia: 19 czerwca 
Znak zodiaku: Bliźnięta

Czyli mamy to samo....

OK to może teraz czas bym pokazała wam zdjęcie promocyjne sióstr O'Hair.


No i mamy nasze oficjalne zdjęcie promocyjne no i aż mnie kusi aby znów sie przyczepić do rękawów holly ale tym razem sobie odpuszcze, przecież nie weszliście na bloga by czytać moją krytykę prawda ? Jeśli chodzi o mój gust to bardziej podoba mi się Holly. I żeby nie było..nie dlatego że jest Royalsem. Nie odbierzcie mnie źle jestem za Royalsami. Ale do Rebelsów nic nie mam oczywiście ;) Ale Holly bardziej mi się podoba przez swoje włosy, no uwielbiam lalki z długimi włosami.


No to czas na zrzuty ekranu kolejnego odcinka....No i mamy nasze zrzuty...jeśli chodzi o odcinkową wersję Holly i Poppy to najbardziej w dalszym ciągu podoba mi się Holly. Pomimo iż jedna siostra jest rebelsem a druga royalsem to widać że dziewczyny są ze sobą bardzo związane i im ta różnica w ogóle nie przeszkadza...no są przecież siostrami i powinny trzymać się razem.

Teraz pokae wam zdjęcie z odcinka ale w o wiele lepszej jakości...


No i pięknie tu wszystko widać....i znów mam ochotę pokłócić się o rękawki i o opaskę Poppy się okazuje. Na lalce opaska jest czerwona a ta tu różowa a ta korona Holly na lalce jest ciemniejsza niż w odcinku. O sukienkę Holly również mogłabym się kłócić, ale....Nieważne.

Czekacie na odcinek sióstr O'Hair ?

2 komentarze: