Szukaj na tym blogu

[ Blog - Szybkie Informacje ]


21/10/2016 - Jako że więcej odpowiedzi było na "tak" z askiem od dziś on rusza. Możecie zadawać tam różne pytania dotyczące EAH.
16/10/2016 - Od dziś na blogu zaczyna się remont. Przepraszam za utrudnienia.


sobota, 17 maja 2014

Siostry O'Hair już w pudełku....

Kilka postów temu pisałam o lalkach sióstr O'Hair w dobrej jakości....teraz chciałabym pokazać wam może trochę i dobrą nowinę na tych zdjęciach...bo lalki w pudełkach oznacza pojawienie się na sklepowych półkach za granicą.


 No cóż lalek nie będę już opisywać bo już znacie moja opinię co do nich...ale jeśli chodzi o pudełko to nie wiele się różni od tych innych postaci serii Basic. Ale jedna rzecz jest tutaj dziwna....na zdjęciu promocyjnym rękawki były czerwone a tutaj wyraźnie widać że są on różowe...dla małego przypomnienia....


To moja sklejka którą już wam pokazywałam....i jeszcze promocyjne zdjęcie obu sióstr...


jak widzimy są rękawki czerwone na obu zdjęciach... 

I teraz dalszy ciąg posta....znalazłam również arty z pudełka tych lalek. Pokazywałam wam wcześniej mały kawałek ich artów...teraz pokażę wam całość !
Rękawki widzimy są tutaj różowe najbardziej w arcie Holly podobają mi się jej włosy...ale mam małe zastrzeżenie co do tych sióstr...jak wiemy z bajki Roszpunka nie miała siostry ! Przeznaczeniem Holly jest być Roszpunką a przeznaczenie Poppy jakie jest ?

Co myślicie o lalce i artach ?

2 komentarze: