Przejdź do głównej zawartości
... * Szybkie newsy * ...

Dodatki w stylu Ever After High

Wiem, że takich dodatków jest dość dużo, ale postanowiłam napisać o tym ponieważ o dodatkach na włosy jeszcze nie było mowy. Nie wiem jak to nazwać...może opaski ? Są do wyboru cztery, a każda z tych dodatków pasuje do innych postaci tym razem będzie to standardowo Apple i Raven. Po dwa dodatki na postać... To może przejdę do zdjęcia na początku w kartoniku.


Na nim widać tylko dwa style, chodzi mi o te małe okienka zdjęć tych dziewczyn z tymi dodatkami. Wiecie nie wiem czy w czymś takim na głowie wyszła bym na miasto. Z fioletowymi piórami z tyłu głowy, chyba to by trochę dziwnie wyglądało prawda ?? Może są one przeznaczone tylko do kostiumów, które pokazywałam wam wcześniej ?


To zdjęcie wszystkich czterech dodatków, chyba nie muszę mówić, że blondynka to Apple a brunetka to Raven. Z tą czerwoną kokardką może jeszcze bym wyszła, bo wygląda jak ładna spineczka, ale z tymi "opaskami" nie trochę dziwnie by to wyglądało. Tylko jeszcze jedno pytanie dlaczego tak drogo ponieważ cena za zestaw wynosi 14,99 $ (dolarów) ? Skandal wysyłka bezpłatna przy zamówieniu przynajmniej 35 $ po prostu skandal !

Podobają wam się najnowsze akcesoria ?

Komentarze